Türkçe Kurslar – Parus Eğitim’de

Parus Danışmanlık dil merkezinde Türkçe’yi yabancı dil olarak öğrenmek için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Parus Danışmanlık’ta kurslar size uygun olduğunu düşündüğünüz programa, dil seviyenize, yoğunluğuna ve zaman çizelgesine göre; küçük gruplarda (3-4 kişi) veya birebir ders biçiminde alınabilmektedir.

Bu sayede, Parus Danışmanlık; Antalya’da yaşayan ve çalışan yabancıların, yöneticilerin, öğrencilerin ve gezginlerin ihtiyaçlarının, tümüne birden cevap vermeye çalışmaktadır.

 
Kursun Türü Ana vasıfları
Birebir, kişiye özel hazırlanmış Türkçe sınıfları

– Sizin yabancı dil öğrenim gereksinimlerinize göre hazırlanmış, kişiye özel program program (İş Türkçesi, Turizm Türkçesi vs.) – Esnek ders programı. (süre,yoğunluk,haftalık ders saati) – Parus Danışmanlık tesisinde veya sizin mekanınızda.

3-4 kişilik küçük gruplar için Türkçe sınıfları

– Birbirine yakın dil seviyesine sahip öğrenciler. – Grubun tüm üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir müfredat. – Grubun tüm üyelerine uygun olarak belirlenen sabit takvim. (Sabah, öğleden sonra veya akşam dersleri olarak kurgulanabilir). – Haftada iki sefer 90dk dersler.

Türkçe konuşma kulübü (Orta ve üst seviye öğrenciler için)

– Sınıfın ana odağı, öğrencilerin daha önceden belirlenmiş bir konuda konuşup, tartışarak iletişim becerilerini geliştirebilmeleridir. – Haftada bir gün 90dakikalık seanslar. – Dersin tarihi ve saati öğrencilerle birlikte her dersin sonunda belirlenir.

  Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail