Skype

Ders Türleri – Rusça Online Dersler

Dersler

 

Parus Eğitim olarak sunduğumuz online derslerin içeriği ve öğretmenleri Antalya’da merkezimizdekilerle aynıdır. Öğretmeninizle aynı odadaymış gibi konuşabilir, yazışabilir ve öğretmeninizi görebilirsiniz. Derslere işyerinizden veya evinizden katılabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece bir kamera, mikrofon ve internet bağlantısından ibarettir. İşte bu kadar!

 

Online dersler üç durumda sizin için çok uygundur;

 

  • Merkezimize gelemiyorsanız, biz size geliriz. Öğretmeninizden sanal sınıfta canlı olarak ders alabilir ve öğrenebilirsiniz.
  • Eğitiminize online olarak başlayabilir, merkezimizde başlayacağınız kursa kadar altyapı edinebilirsiniz.
  • Merkezimizdeki kursunuzu tamamlayıp evinize döndüğünüzde öğrendiklerinizi pekiştirebilir veya bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.  

 

Derslerimizde Skype ve Google Hangout teknolojilerini kullanırız. Tamamıyle ücretsiz olan bu programlarla ilgili bilgiyi aşağıdaki adreslerden alabilirsiniz.

 

Skype   Google-Hangouts

 

Her iki program da mobil teknolojilerle uyumludur. Sahip olduğunuz kameralı cep telefonunuzla da derslere bağlanabilirsiniz.

 

Online kurs paketlerimizden birini seçmeden önce, sizleri ücretsiz bir ders almaya davet ediyoruz. Böylece sistemin nasıl çalıştığını kendiniz deneyimlemiş olursunuz. Bir kez  ders aldıktan sonra isterseniz Pay pal üzerinden ödemenizi yapıp, derslere devam edebilirsiniz. Ders ücreti 15$/ saat dir. Dersi veren öğretmeniniz, merkezimizde derslere giren deneyimli öğretmenlerimizden biri olacaktır.

Pay pal sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Katılmak için;

 

  1. Aşağıdaki formu doldurun.
  2. Zaman diliminizi belirtmeyi unutmayın.
  3. Açılan menüden ders tiplerinden istediğinizi seçin. (ücretsiz ders, tek ders, 10 derslik veya 25 derslik paket)
  4. Gelen e-mail deki talimatları uygulayın.
  5. Konfirme edilen gün ve saate derse bağlanın.

 

Detaylı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyiniz.

 

Hazırsanız, online dersinizi buradan ayırtın!   —– Burada forma link olacak

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail